6.5. 2006 - 1. Závod Českého poháru v triatlonu elite Plzeň

První květnovou sobotu odstartoval v Plzni prvním závodem triatlonový Český pohár "elitních" kategorií. Na startu samozřejmě nechyběli ani závodníci našeho klubu, kteří zde rovněž poprvé v letošní sezóně závodili v barvách nového generálního partnera týmu - firmy E-ON.

Šestice našich reprezentantů pojala závod jako vynikající prověrku a trénink před veledůležitým závodem v Brně, kde půjde o nominaci na "Mistrovství Evropy". Martin Pejsar nakonec dosáhl v absolutním pořadí na třetí příčku. Další mužský zástupce týmu Jan Hradecký doběhl šestý a ve své kategorii K23 skončil těsně za stupni vítězů. Evě Kolomazníkové však již medailová pozice v "třiadvacítkách" neunikla a vybojovala pro sebe pěknou druhou příčku. Nejlepším závodníkem týmu se však stal Ondřej Vosátka, který potvrdil svoji vynikající formu z úvodních duatlonových závodů, a obsadil skvělé druhé místo v kategorii K19. V závodě s ním bojovali i další táborští závodníci Vojtěch Krejčí, Jan Chovanec a Miroslav Krajčík.