2.1. 2007 - Vyhlášení Českého poháru v triatlonu a duatlonu za rok 2006

Obrázek
Stejně jako ostatní sporty, i triatlonisté vyhodnotili v posledním měsíci roku 2006, své nejlepší závodníky v jednotlivých kategoriích.
Na slavnostním vyhlášení Českého poháru 2006, které hostila Fakulta tělesné výchovy a sportu, se neztratili ani závodníci našeho teamu, kteří si odvezli celkem sedm pohárů, z toho tři nejcennější.
V triatlonu v kategorii Elite mužů se na prvním místě umístil Martin Pejsar, v kategorii Elite K23 žen Eva Kolomazníková na druhém a Šárka Kolibíková na třetím místě. V kategorii dorostu skončil druhý Ondřej Vosátka a v kategorii starších žáků stejné místo obsadil Marek Novotný.
Oba posledně jmenovaní závodníci jsou nejen výbornými triatlonisty, ale také nejlepšími duatlonisty ve svých kategoriích. Ondřej se stal vítězem Českého poháru v duatlonu v kategorii dorostu, Marek pak v kategorii starších žáků.
Celkem sedm pohárových cenných kovů je pro táborský triatlon velkým úspěchem a právě skončenou sezónu je možné ohodnotit jako jednu z nejlepších v historii.

Kompletní fotogalerii z vyhlášení výsledků si můžete prohlédnout zde
Výsledky našich nejlepších závodníků za rok 2006 jsou zde


2.1.2007  |  MarekPřílohy k článku:

Elite - Muži celkové výsledky ČP 2006
Elite 23 - Ženy celkové výsledky ČP 2006
Dorostenci - 16-17 let - celkové výsledky ČP 2006Fotografie k článku:Zpět na články

Na odkazu zde je již k dispozici záznam našeho závodu 36. Táborského triatlonu, Evropského Poháru Juniorů, Mistrovství ČR pořízený Českou Televizí..
12.8.2019 | více...

Nedávno skončená série poháru v terénních triatlonech dopadla pro náš tým nečekaným úspěchem. Tým ve složení Vojtěch Vacek, Jan Vosejpka a Tomáš Macháček vybojovali v této soutěži při premiérové účasti hned titul. Individuálního úspěchu jsem se jen těsně nedočkali. Nejblíže k němu měli junioři, čtvrtý Jan Vosejpka a pátý Tomáš Macháček. Vojtěch Vacek v mužích obsadil místo šesté...
19.8.2018 | více...