2.1. 2007 - Vyhlášení Českého poháru v triatlonu a duatlonu za rok 2006

Obrázek
Stejně jako ostatní sporty, i triatlonisté vyhodnotili v posledním měsíci roku 2006, své nejlepší závodníky v jednotlivých kategoriích.
Na slavnostním vyhlášení Českého poháru 2006, které hostila Fakulta tělesné výchovy a sportu, se neztratili ani závodníci našeho teamu, kteří si odvezli celkem sedm pohárů, z toho tři nejcennější.
V triatlonu v kategorii Elite mužů se na prvním místě umístil Martin Pejsar, v kategorii Elite K23 žen Eva Kolomazníková na druhém a Šárka Kolibíková na třetím místě. V kategorii dorostu skončil druhý Ondřej Vosátka a v kategorii starších žáků stejné místo obsadil Marek Novotný.
Oba posledně jmenovaní závodníci jsou nejen výbornými triatlonisty, ale také nejlepšími duatlonisty ve svých kategoriích. Ondřej se stal vítězem Českého poháru v duatlonu v kategorii dorostu, Marek pak v kategorii starších žáků.
Celkem sedm pohárových cenných kovů je pro táborský triatlon velkým úspěchem a právě skončenou sezónu je možné ohodnotit jako jednu z nejlepších v historii.

Kompletní fotogalerii z vyhlášení výsledků si můžete prohlédnout zde
Výsledky našich nejlepších závodníků za rok 2006 jsou zde


2.1.2007  |  MarekPřílohy k článku:

Elite - Muži celkové výsledky ČP 2006
Elite 23 - Ženy celkové výsledky ČP 2006
Dorostenci - 16-17 let - celkové výsledky ČP 2006Fotografie k článku:Zpět na články

Triatlonová sezóna je stále v plném běhu, a to až do posledního závodu Českého poháru, který se uskuteční 19. září ve Zlíně. Tým však již nyní dává pro sezónu 2021, která začne 5. října, k dispozici základní informace k celé této sezóně, protože právě dnes je to přesně měsíc do zahájení a je třeba, aby měl každý informace v dostatečném předstihu. Informace naleznete v přiloženém souboru.
16.9.2020 | více...

Od nadcházejícího ročního tréninkového cyklu 2020/2021 se po avizovaném odchodu (samozřejmě až po této triatlonové sezóně) současného trenéra Michala Háši ujme od 5. října trenérské koordinace a vedení týmu po několikaleté pauze opět Martin Hotový. Martin je držitelem nejvyšší trenérské triatlonové třídy (I. třída). Patnáct let vedl jako hlavní trenér klubu skupiny, ve kterých mnoho sportovců v kategoriích starších žáků, dorostu juniorů a K23 dosáhlo na medailová umístění v ČP, MČR i mezinárodních mistrovství...
22.8.2020 | více...