25.7.2010 - Snažíme se a je to znát aneb další díl Jihočeského poháru - Zvůle

Obrázek
Po celý tréninkový cyklus 2009 - 2010 se závodníci velmi poctivě připravovali a veškeré tréninky absolvovali s velkým nasazením. To vše se pozitivně projevilo samozřejmě i na jejich výkonnosti a tím i výsledcích...

Tento víkend měli na programu hned dva závody a v obou se jim dařilo na jedničku. Kondice je u nich prostě výborná, stejně tak jako tréninková parta, ve které jde jak se říká všechno líp.
Prvním závodem byl Český pohár v Mělníku, o kterém si můžete přečíst informace v předešlém článku. Druhým pak další díl JUNIOR CUPU 2010, který se uskutečnil tuto neděli ve Zvůli. Celkově jsme měli na startu dvacet závodníků, což byla jedna z nejpočetnějších výprav. Skvěle si vedli a zlatou medaili získali: Pavel Straka (mladší žáci), David Macek (benjamínci), Šimon Kuncl (starší žáci), Jan Fiala (dorost) a Niki Kášková (starší žačky).
O pouhou pozici hůře, tj. na stříbrném místě dokončili: Alena Třebická (starší žačky), Jakub Lemberka (muži) a Tomáš Čulík (starší žáci). Na poslední příčku, bronzovou, na stupních vítězů pak mohli stanout: Martin Vítů (starší žáci), Barbora Macková (mladší žačky) a Kateřina Kohoutová (starší žačky). Celkově to bylo jedenáct medailí, což nám udělalo obrovskou radost.
Výsledky všech účastníků JUNIOR CUPU jsou v příloze tohoto článku

Fotogalerii ze Zvůle naleznete zde


26.7.2010  |  TrenéřiPřílohy k článku:

výsledkyFotografie k článku:Zpět na články

Na odkazu zde je již k dispozici záznam našeho závodu 36. Táborského triatlonu, Evropského Poháru Juniorů, Mistrovství ČR pořízený Českou Televizí..
12.8.2019 | více...

Nedávno skončená série poháru v terénních triatlonech dopadla pro náš tým nečekaným úspěchem. Tým ve složení Vojtěch Vacek, Jan Vosejpka a Tomáš Macháček vybojovali v této soutěži při premiérové účasti hned titul. Individuálního úspěchu jsem se jen těsně nedočkali. Nejblíže k němu měli junioři, čtvrtý Jan Vosejpka a pátý Tomáš Macháček. Vojtěch Vacek v mužích obsadil místo šesté...
19.8.2018 | více...