13.6. 2010 - Jihočeský pohár Junior cup - Trhové Sviny

Obrázek
Díky shodným nedělním termínům (13.6.2010) dvou závodů odjeli naši nejmladší závodníci bojovat o mistrovské tituly Jihočeského kraje benjamínků a body Junior Cupu do Trhových Svinů bez podpory starších kolegů. Počasí bylo jako dělané na triatlonové zápolení...

Voda teplá (24) a teplota vzduchu také příznivá. Jako první nastupovali naši nejmenší, ale nejnadějnější, Míša Kincová a David Macek. Míša výborně zaplavala a David předvedl stíhací jízdu na kole. Oba nezklamali a odvezli si trika mistrů jihočeského kraje v kategorii Benjamínci II.
V kategorii Benjamínci III jsme měli tři zástupce Pepu Míku, Honzu Burgstallera a Karolínu Bednářovou. Sice na mistrovské tituly výkony nestačily, ale druhé místo Honzy a Karolínky a třetí místo Pepy jsou krásné výsledky.

V posledním závodě byly pro urychlení průběhu spojeny kategorie mladších a starších žáků. Pavel Straka neudržel běžecké tempo svého soupeře a doběhl si pro druhé místo. Lukáš Zadražil zvládl těžkou běžeckou část také skvěle a bral třetí místo. Děvčatům se už tak nedařilo, ale bojovala náramně. Bára Macková zvládla nejlépe cyklistickou část a pozici z kola si udržela i v běhu nakonec skončila těsně pod stupni vítězů. Bára Kohoutová nedosáhla výše než na páté místo. V Kategorii starších žaček závod protrpěla Kateřina Kohoutová, která se zranila v plavecké části. Závod nevzdala a odměnou jí bylo první místo.

Další závod Junior Cupu nás čeká již příští víkend, kde budeme opět bojovat o příčky

Fotogalerie k prohlédnutí zde


16.6.2010  |  Míra TřebickýPřílohy k článku:

Výsledky Trhové SvinyFotografie k článku:Zpět na články

Na odkazu zde je již k dispozici záznam našeho závodu 36. Táborského triatlonu, Evropského Poháru Juniorů, Mistrovství ČR pořízený Českou Televizí..
12.8.2019 | více...

Nedávno skončená série poháru v terénních triatlonech dopadla pro náš tým nečekaným úspěchem. Tým ve složení Vojtěch Vacek, Jan Vosejpka a Tomáš Macháček vybojovali v této soutěži při premiérové účasti hned titul. Individuálního úspěchu jsem se jen těsně nedočkali. Nejblíže k němu měli junioři, čtvrtý Jan Vosejpka a pátý Tomáš Macháček. Vojtěch Vacek v mužích obsadil místo šesté...
19.8.2018 | více...