13.6. 2010 - Jihočeský pohár Junior cup - Trhové Sviny

Obrázek
Díky shodným nedělním termínům (13.6.2010) dvou závodů odjeli naši nejmladší závodníci bojovat o mistrovské tituly Jihočeského kraje benjamínků a body Junior Cupu do Trhových Svinů bez podpory starších kolegů. Počasí bylo jako dělané na triatlonové zápolení...

Voda teplá (24) a teplota vzduchu také příznivá. Jako první nastupovali naši nejmenší, ale nejnadějnější, Míša Kincová a David Macek. Míša výborně zaplavala a David předvedl stíhací jízdu na kole. Oba nezklamali a odvezli si trika mistrů jihočeského kraje v kategorii Benjamínci II.
V kategorii Benjamínci III jsme měli tři zástupce Pepu Míku, Honzu Burgstallera a Karolínu Bednářovou. Sice na mistrovské tituly výkony nestačily, ale druhé místo Honzy a Karolínky a třetí místo Pepy jsou krásné výsledky.

V posledním závodě byly pro urychlení průběhu spojeny kategorie mladších a starších žáků. Pavel Straka neudržel běžecké tempo svého soupeře a doběhl si pro druhé místo. Lukáš Zadražil zvládl těžkou běžeckou část také skvěle a bral třetí místo. Děvčatům se už tak nedařilo, ale bojovala náramně. Bára Macková zvládla nejlépe cyklistickou část a pozici z kola si udržela i v běhu nakonec skončila těsně pod stupni vítězů. Bára Kohoutová nedosáhla výše než na páté místo. V Kategorii starších žaček závod protrpěla Kateřina Kohoutová, která se zranila v plavecké části. Závod nevzdala a odměnou jí bylo první místo.

Další závod Junior Cupu nás čeká již příští víkend, kde budeme opět bojovat o příčky

Fotogalerie k prohlédnutí zde


16.6.2010  |  Míra TřebickýPřílohy k článku:

Výsledky Trhové SvinyFotografie k článku:Zpět na články

Triatlonová sezóna je stále v plném běhu, a to až do posledního závodu Českého poháru, který se uskuteční 19. září ve Zlíně. Tým však již nyní dává pro sezónu 2021, která začne 5. října, k dispozici základní informace k celé této sezóně, protože právě dnes je to přesně měsíc do zahájení a je třeba, aby měl každý informace v dostatečném předstihu. Informace naleznete v přiloženém souboru.
16.9.2020 | více...

Od nadcházejícího ročního tréninkového cyklu 2020/2021 se po avizovaném odchodu (samozřejmě až po této triatlonové sezóně) současného trenéra Michala Háši ujme od 5. října trenérské koordinace a vedení týmu po několikaleté pauze opět Martin Hotový. Martin je držitelem nejvyšší trenérské triatlonové třídy (I. třída). Patnáct let vedl jako hlavní trenér klubu skupiny, ve kterých mnoho sportovců v kategoriích starších žáků, dorostu juniorů a K23 dosáhlo na medailová umístění v ČP, MČR i mezinárodních mistrovství...
22.8.2020 | více...