20.6.2009 - Jihočeský pohár a Junior Cup - Jindřichův Hradec

Obrázek
V sobotu 20.6.2009 dopoledne převážně Jihočeští triatlonisté přijeli do Malého Ratmírova u Jindřichova Hradce utkat o další body do Jihočeského poháru. Počasí moc nepřálo byla poměrně zima, naštěstí ale nepršelo...

V závodě dospělých se na startu objevili čtyři naši muži Jakub Lemberka, Honza Zikmund, Pavel Zinner a Lukáš Kinc, který dal přednost absolvovat celý triatlon před získáváním bodů do Junior Cupu v kategorii starších žáků Aquatlonu.
Klukům se nevedlo vůbec špatně. Jakub vybojoval první místo v kategorii juniorů, celkově druhý. Honza druhý kategorii junioři a třetí celkově. Pavel druhý v kategorii muži a celkově šestý. Největší uznání sklidil teprve čtrnáctiletý Lukáš, který skončil v kategorii juniorů třetí a celkově mezi muži osmý.

Po hlavním závodě následoval Junior cup, kde se to jako vždy našimi barvami jen hemžilo a jsme rádi, že naši mladí závodníci přistupují k účasti na závodech tak zodpovědně. S ohledem na problém organizování cyklistické části, probíhaly závody pouze v plavání a běhu.
Benjamínci bojovali následovně: první místo Péťa Červenka, Pepča Míka, Honzík Novák, Míša Kincová, Dája Třebická. Dále nás ještě statečně reprezentovali Bára kohoutová, Terka Kunclová a Zuzka Uhlířová.

Mladší žáci posbíraly tato umístění: Pája Straka první místo, Lukáš Zadražil třetí, Kačka Kohoutová druhá a Bára Macková čtvrtá.
Ve starčí žácích to byla již tradiční žeň našich barev. První místo Tomáš Čulík a Niki Kášková. Druhé místo Ája Třebická. Šimon Kuncl doběhl čtvrtý.

Jsme rádi, že většinu našich svěřenců neodradila nepřízeň počasí a poprali se o každou pozici v cíli jako praví závodníci.


24.6.2009  |  Míra TřebickýPřílohy k článku:

výsledkyFotografie k článku:Zpět na články

Od nadcházejícího ročního tréninkového cyklu 2020/2021 se po avizovaném odchodu (samozřejmě až po této triatlonové sezóně) současného trenéra Michala Háši ujme od 5. října trenérské koordinace a vedení týmu po několikaleté pauze opět Martin Hotový. Martin je držitelem nejvyšší trenérské triatlonové třídy (I. třída). Patnáct let vedl jako hlavní trenér klubu skupiny, ve kterých mnoho sportovců v kategoriích starších žáků, dorostu juniorů a K23 dosáhlo na medailová umístění v ČP, MČR i mezinárodních mistrovství...
31.7.2020 | více...

Nedávno skončená série poháru v terénních triatlonech dopadla pro náš tým nečekaným úspěchem. Tým ve složení Vojtěch Vacek, Jan Vosejpka a Tomáš Macháček vybojovali v této soutěži při premiérové účasti hned titul. Individuálního úspěchu jsem se jen těsně nedočkali. Nejblíže k němu měli junioři, čtvrtý Jan Vosejpka a pátý Tomáš Macháček. Vojtěch Vacek v mužích obsadil místo šesté...
19.8.2018 | více...