26.4.2022 - Finální příprava před zahájením triatlonové sezóny 2022

Tým po tréninkovém domácím bloku zamíří příští týden na finální přípravný kemp před zahájením "ostré" trialtonové sezóny. Kemp je situován do Chorvatska (města Puly), aby byly zajištěny odpovídající tréninkové podmínky pro komplexní triatlonovou přípravu. Z kempu se sportovci přesunou přímo na Český pohár ve Zlíně, který svým formátem supersprintu zabere celý víkend 14. - 15.5.. První mezinárodní start je v plánu 11.6. na Evropském poháru juniorů, který se uskuteční v našem partnerském městě Wels (Rakousko).

Letní soustředění je naplánováno pro starší skupiny na červenec (3. - 9.7.). V přípravě je i speciální srpnový kemp v Livignu.


26.4.2022  |  Triathlon Team Tábor


Zpět na články

Český pohár v triatlonu a Evropský pohár juniorů 2022 dostal finální podobu tratí a i potřebný souhlas od Policie ČR k uzavření tratí v den konání - neděli 24.7.. Jsme za to velmi rádi, protože situace v Táboře je z pohledu rekonstrukcí prováděných v centru konání malinko složitější než obvykle. Nutno vyzdvihnout vynikající podporu a spolupráci firmy C-Energy (zadavatel stavebních prací) a stavební firmy Uchytil (zhotovitel prací), kteří nám se zajištěním maximálně pomohli a určitě ještě pomohou. Po dvouleté "covidové" pauze, tak již nic nebrání k uspořádání tohoto našeho tradičního závodu.
31.5.2022 | více...

Bohužel Jihočeský pohár mládeže v triatlonu (Junior Cup 2022), který se měl uskutečnit v Táboře 26.6. se z technických důvodů neuskuteční. Kvůli dopravním omezením na trase závodu (okolí plaveckého bazénu a Sokolské plovárny) nebyly závodu vydaná potřebná povolení k jeho uspořádání. Všem mladým sportovcům se tímto omlouváme! Český pohár a Evropský pohár + MČR žactva, který se jezdí v červenci (letos 24.7.2022) se uskuteční!!
31.5.2022 | více...