10.12.2019 - Mikulášský aquatlon

V sobotu 7.12.2019 se náš tým vypravil do Jindřichova Hradce na Mikulášský aquatlon, přivezl deset pohárů a plavaly se osobní rekordy!

Z našich nejmladších si zlatý pohár a vylepšení osobního rekordu přivezl Matěj Dvořáček. S plaveckým časem 0:48 na 50m vybíhal na běžeckou trať první, a to si také udržel. Stříbrná byla Bětuška Šoulová, která si také zaplavala osobní rekord na stejné trati 0:59 min.

Další prvenství přidal Adam Šiška s časem na 100m za 1:32 min! Stříbrný byl David Kříž, který svou prémiovou stovku uplaval za 2:13 min.

V kategorii 10-11 let si svůj "osobáček" z tréninku potvrdil Jan Lemberka a to 1:23 min na 100m, vteřinu za ním doplaval Ondřej Hubáček. Na běh 800m vybíhali tedy z druhého a třetího místa, nejlepšího Ondřeje Plice se jim tentokrát ani jednomu stáhnout nepodařilo a tak výsledné umístění zůstalo stejné. Pátý doběhl Václav Šoula, za ním Matyáš Ošmyk a sedmý zde skončil Matěj Šiška, zde je také zasloužená pochvala za plavecký čas a to 1:30 min.
Ve stejné kategorii jsme měli i dívky. Anička Jenčíková a Adélka Šimáková si zaplavaly časy 1:30 a 1:31, v běhu pak zabojovaly a bylo z toho na chlup stejné druhé místo!

Ve starší kategorii už čekala kluky dvoustovka plavání, Matěj Homola s plaveckým časem 3:03 tolik spokojený nebyl, za to si ale zaběhl třetí nejrychlejší čas a skončil tak celkové pátý. Ondřej Lemberka, který svou kategorii vyhrál, si zapomněl počítat bazény a tak se na čas nedá brát úplně zřetel.
Poslední zlatý pohár přidala do sbírky Eliška Říhová, s časem 5:10 min na 400m plavání byla spokojena a svým už nepřekvapivě rychlým během si pohlídala první místo ve své kategorii. V celkovém pořadí se umístila druhá.

Závod měl výbornou atmosféru, jako tým jsme si ho opět užili. Nutno podotknout, že se závodilo z plného tréninku, tudíž je z plaveckých časů o to větší radost! Brzy najdete fotky na rajčeti.