19.6.2018 - CROSS CITY TRIATHLON Ostrov

Obrázek
Další díl ČP v terénním triatlonu (CROSS TRIATHLON CZECHTRISERIES ) se přesunul tentokrát pod Klínovec. Plavecká část se odehrávala v retenčních nádržích na zasněžování blízkých sjezdových tratích. Voda zde, i přes nadprůměrné teploty vzduchu v uplynulých měsících, měla ledových 13 °C. Po plavání cyklistika vedla téměř na hřebeny Krušných Hor a poté strmě dolů do Ostrova na Ohří. Běh už byl proti předešlým dvěma disciplínám tkzv. na pohodu.

Do první desítky se solidním výkonem dostal Vojtěch Vacek. Deváté místo mezi elitními muži je Vojty top výsledek a i předvedený výkon patřil mezi jeho nejlepší. V závodě juniorů se parádně předvedl Jan Vosejpka. Solidní plavání, kolo na jistotu a pekelně rychlý závěrečný běh Honzovi vynesl 3. místo. Skvěle mu sekundoval 4. místem i Tomáš Macháček, který po cyklistice okupoval dokonce i medailové pozice.


19.6.2018  |  Michal Háša


Zpět na články
Přípravy Evropského a Českého poháru v triatlonu 2018, který se uskuteční v Táboře dne 29.7. běží naplno. Krátké dynamické video z dění při loňském ročníku můžete shlédnout zde
25.4.2018 | více...

Výsledky E.ON aquatlon cupu naleznete přílohou.
9.9.2017 | více...