4.4.2018 - Velikonoční běh kolem Harrachovky

Slunečné počasí přivítalo i naše závodníky na 17. ročníku běhu u restaurace Harrachovka.
V kategorii do 10 let (300 m) obsadil druhé místo Jan Uhlík. Statečně se prali s mnohem staršími čtvrtý Martin Hotový i šestý Vojtěch Uhlík.
Na trati 1,5 km zvítězil skvělým časem 4:46 Martin Kozojed, čímž si v tréninkovém závodě vylepšil osobní rekord o 4 s. Druhý za Martinem skončil Michal Háša (4:52). Svou kategorii díky finiši ovládl.
Třetí v kategorii do 15 let byl teprve jedenáctiletý Jakub Dohnal (5:31), který tentokrát jednoznačně porazil pátého Ondru Kozojeda (5:54).
V hlavním závodě jsme obsadili jen kategorii žen 35-49 let. Na první místo vstoupala maminka Vojty a Honzíka Hanna Macková, druhá byla Petra Kincová a třetí Mirka Uhlířová.