1.1.2017- Novoroční běžecké závody

Dne 1. 1. se konal 14. ročník Novoročního běhu kolem Sídliště nad Lužnicí v Táboře. Svou sezónu v prvním závodě roku 2017 velmi úspěšně zahájil Vojtěch Vacek, který i přes tvrdou konkurenci doběhl pětikilometrový závod na první pozici s velmi dobrým časem 18,27.
V dětském závodě jsme byli také velmi úspěšní. S náskokem doběhl první do cíle Ondřej Kozojed a s malou ztrátou za ním sprintoval Václav Šoula, který si tak doběhl pro třetí pozici. V kategorii do 15 let skončila na prvním místě Nicol Skočilová,
Robert Kostlán. Tesně druhý za Robertem doběhl Martin Kozojed. V mladší ženské kategorii nás reprezentovaly Barbora a Tereza Kostlánovy, které obsadily třetí a čtvrté místo.
V kategorii žen se probojovala na druhé místo Petra Kincová.
První místo v rekreačním závodě samozřejmě obsadil trenér Michal Háša a na třetí pozici doběhl Ondřej Kozojed, který se zúčastnil jak svého, tak rekreačního závodu.