15.6.2015 - Junior cup 2015, Jindřichův Hradec

Obrázek
Tropické teploty provázely sobotní závod Junior cupu 2015 v Jindřichově Hradci, kterého se naši mladí sportovci tradičně zúčastňují. V aquatlonovém klání si dokázali v daný den poradit nejen s náročným počasím, ale i s tratěmi a odvezli si tak řadu pódiových umístění. Nejlepší ve svých kategoriích, a tím i vítězi byli: Kozojed Ondřej, Dvořáková Kateřina a Kozojed Martin. Druhé příčky pro sebe získali Macek David s Michalou Kincovou. Na stupně vítězů se podívali i Žirovnický Michal a Červenka Petr, kteří oba ve svých kategoriích obsadili bronzové příčky. Mimo pódium pak skončili: Dvořák Jan (4.), Macháček Tomáš (5.) a Míka Josef (6.). V hlavním triatlonovém závodu seniorů se na první příčce v kategorii Z1 umístila Diana Třebická, pro kterou byl závod posledním přípravným před jejím reprezentačním startem na Olympiádě dětí a mládeže, kde se představí již v úterý v 10:00 na startu dorosteneckých závodů.


15.6.2015  |  E.ON triathlon team


Zpět na články

Na odkazu zde je již k dispozici záznam našeho závodu 36. Táborského triatlonu, Evropského Poháru Juniorů, Mistrovství ČR pořízený Českou Televizí..
12.8.2019 | více...

Nedávno skončená série poháru v terénních triatlonech dopadla pro náš tým nečekaným úspěchem. Tým ve složení Vojtěch Vacek, Jan Vosejpka a Tomáš Macháček vybojovali v této soutěži při premiérové účasti hned titul. Individuálního úspěchu jsem se jen těsně nedočkali. Nejblíže k němu měli junioři, čtvrtý Jan Vosejpka a pátý Tomáš Macháček. Vojtěch Vacek v mužích obsadil místo šesté...
19.8.2018 | více...