15.6.2015 - Junior cup 2015, Jindřichův Hradec

Obrázek
Tropické teploty provázely sobotní závod Junior cupu 2015 v Jindřichově Hradci, kterého se naši mladí sportovci tradičně zúčastňují. V aquatlonovém klání si dokázali v daný den poradit nejen s náročným počasím, ale i s tratěmi a odvezli si tak řadu pódiových umístění. Nejlepší ve svých kategoriích, a tím i vítězi byli: Kozojed Ondřej, Dvořáková Kateřina a Kozojed Martin. Druhé příčky pro sebe získali Macek David s Michalou Kincovou. Na stupně vítězů se podívali i Žirovnický Michal a Červenka Petr, kteří oba ve svých kategoriích obsadili bronzové příčky. Mimo pódium pak skončili: Dvořák Jan (4.), Macháček Tomáš (5.) a Míka Josef (6.). V hlavním triatlonovém závodu seniorů se na první příčce v kategorii Z1 umístila Diana Třebická, pro kterou byl závod posledním přípravným před jejím reprezentačním startem na Olympiádě dětí a mládeže, kde se představí již v úterý v 10:00 na startu dorosteneckých závodů.


15.6.2015  |  E.ON triathlon team


Zpět na články

Triatlonová sezóna je stále v plném běhu, a to až do posledního závodu Českého poháru, který se uskuteční 19. září ve Zlíně. Tým však již nyní dává pro sezónu 2021, která začne 5. října, k dispozici základní informace k celé této sezóně, protože právě dnes je to přesně měsíc do zahájení a je třeba, aby měl každý informace v dostatečném předstihu. Informace naleznete v přiloženém souboru.
16.9.2020 | více...

Od nadcházejícího ročního tréninkového cyklu 2020/2021 se po avizovaném odchodu (samozřejmě až po této triatlonové sezóně) současného trenéra Michala Háši ujme od 5. října trenérské koordinace a vedení týmu po několikaleté pauze opět Martin Hotový. Martin je držitelem nejvyšší trenérské triatlonové třídy (I. třída). Patnáct let vedl jako hlavní trenér klubu skupiny, ve kterých mnoho sportovců v kategoriích starších žáků, dorostu juniorů a K23 dosáhlo na medailová umístění v ČP, MČR i mezinárodních mistrovství...
22.8.2020 | více...