25.4.2015 - Aquatlonové Mistrovství ČR Jablonec nad Nisou

Obrázek
Sportovci týmu se zúčastnili jednoho z posledních přípravných aquatlonových závodů, který se jel zároveň jako Mistrovství ČR v této "tlonové" formě. V Jablonci na nás čekalo jedno nemilé překvapení a to počasí, které závodům vůbec nepřálo. Byla zima, větrno a sem tam i poslední sněžení letošního roku. Sportovcům se však i přes tyto nepřízně dařilo velice dobře, což dokládá řada medailových pozic. Zlatou pozici a tím i titul mistra ČR získali Kozojed Ondřej a Červenková Denisa. Vicemistry se pak po zisku stříbrných pozic stali hned tři sportovci týmu a to Kozojed Martin, Červenková Kateřina a Martin Korous. Jak je vidno, sportovní rodiny opravdu zářily. Bronzovou medailovou pozici famózním běžeckým výkonem v kategorii dorostu obsadil Tomáš Plojhar. Jeho představení na atletickém ovále bylo opravdu excelentní. Škoda jen té plavecké části, kde nabral ztrátu. Stejné místo, jako získal Tomáš, uteklo Lukáši Červenkovi v elitní kategorii, když za bronzovou příčkou zaostal o pouhou jednu vteřinu. Takto z toho bylo "jen" čtvrté místo v celkovém hodnocení. Na stupínek určeného pro sportovce na třetí příčce stanula i mladinká Kateřina Dvořáková (kategorie do 8 let), která bojovala s tratí i počasím opravdu statečně.

Z další umístění našich sportovců:

Červenka Petr - 5. místo
Třebická Diana - 6. místo.
Dvořák Jan - 7.místo
Macháček Michal - 9.místo


25.4.2015  |  E.ON triathlon team


Zpět na články

Triatlonová sezóna je stále v plném běhu, a to až do posledního závodu Českého poháru, který se uskuteční 19. září ve Zlíně. Tým však již nyní dává pro sezónu 2021, která začne 5. října, k dispozici základní informace k celé této sezóně, protože právě dnes je to přesně měsíc do zahájení a je třeba, aby měl každý informace v dostatečném předstihu. Informace naleznete v přiloženém souboru.
16.9.2020 | více...

Od nadcházejícího ročního tréninkového cyklu 2020/2021 se po avizovaném odchodu (samozřejmě až po této triatlonové sezóně) současného trenéra Michala Háši ujme od 5. října trenérské koordinace a vedení týmu po několikaleté pauze opět Martin Hotový. Martin je držitelem nejvyšší trenérské triatlonové třídy (I. třída). Patnáct let vedl jako hlavní trenér klubu skupiny, ve kterých mnoho sportovců v kategoriích starších žáků, dorostu juniorů a K23 dosáhlo na medailová umístění v ČP, MČR i mezinárodních mistrovství...
22.8.2020 | více...