2.9.2014 - Uzavírací prodloužený víkend s triatlonem ZLIV

Obrázek
Máme za sebou pořádně perný triatlonový víkend ve Zlivi, který je každoročně neodmyslitelně spjat se závěrečnou akcí týmu na konci dané sezóny. Počasí nám tolik nepřálo, ale i to je již tradicí tohoto uzavíracího víkendu. Na páteční supersprint pršelo stejně tak jako na nedělní soutěž družstev. Bez deště tedy zůstal pouze sobotní individuální závodní program, za což jsme nakonec byli rádi. Jelikož se nás na startu během celého víkendu prostřídá spousta účastníků a to jak samotných závodníků, tak i rodičů vyzdvihneme jen ty největší individuální výkony celkového pořadí. Páteční supersprint opanoval s jasnou převahou náš Lukáš Červenka. Stejně tak tomu bylo u elitního bezhákového olympijského triatlonu v sobotu, avšak v podání Jana Hradeckého. V neděli náš tým celkové prvenství po několika letech minulo, což bylo výhradně z důvodu nemoci Martina Nováka a tréninkovém výpadku Jakuba Lemberky. Rovněž absentoval Jan Hradecký (pracovní povinnosti) a Michal Háša (účast na světovém poháru v Kvadriatlonu v Berlíně). Tým tak nemohl postavit ani seniorské A družstvo a nakonec ani družstvo B, tak jak tomu bylo loni. Přesto se v klání představilo celkem 7 našich týmů, jenž byly složeny z trenérů, rodičů, bývalých sportovců a současných žákovských a dorosteneckých sportovkyň a sportovců. Směsice to byla parádní a pestrá, takže závod dopadl přesně jak měl - všichni jsme si to pořádně užili a tak to má být!!!Samozřejmě jsme sbírali přes prodloužený závodní víkend řadu individuálních věkových medailí a to jak mezi žáky, tak mezi dorostenci a seniory. Kdo všechno a jak dopadl je vidět ve výsledkových listinách. Vyzdvihovat není nikoho třeba, protože je třeba vyzdvihnout všechny, kteří se zúčastnili. Podali opravdu skvělé výkony a za to jim patří dík.
A jak dopadly naše dva společné závěrečné party večery? Stejně jako závody. Byly super. Jsem si jist, že sezónu každý uzavřel opravdu řádně, takže nastávající pauza všem "bodne".

Fotogalerie ze soboty zde


2.9.2014  |  E.ON triathlon teamPřílohy k článku:

Výsledky páteční sprint
Výsledky nedělních týmů dle kategorií


Zpět na články

Na odkazu zde je již k dispozici záznam našeho závodu 36. Táborského triatlonu, Evropského Poháru Juniorů, Mistrovství ČR pořízený Českou Televizí..
12.8.2019 | více...

Nedávno skončená série poháru v terénních triatlonech dopadla pro náš tým nečekaným úspěchem. Tým ve složení Vojtěch Vacek, Jan Vosejpka a Tomáš Macháček vybojovali v této soutěži při premiérové účasti hned titul. Individuálního úspěchu jsem se jen těsně nedočkali. Nejblíže k němu měli junioři, čtvrtý Jan Vosejpka a pátý Tomáš Macháček. Vojtěch Vacek v mužích obsadil místo šesté...
19.8.2018 | více...