2.9.2014 - Uzavírací prodloužený víkend s triatlonem ZLIV

Obrázek
Máme za sebou pořádně perný triatlonový víkend ve Zlivi, který je každoročně neodmyslitelně spjat se závěrečnou akcí týmu na konci dané sezóny. Počasí nám tolik nepřálo, ale i to je již tradicí tohoto uzavíracího víkendu. Na páteční supersprint pršelo stejně tak jako na nedělní soutěž družstev. Bez deště tedy zůstal pouze sobotní individuální závodní program, za což jsme nakonec byli rádi. Jelikož se nás na startu během celého víkendu prostřídá spousta účastníků a to jak samotných závodníků, tak i rodičů vyzdvihneme jen ty největší individuální výkony celkového pořadí. Páteční supersprint opanoval s jasnou převahou náš Lukáš Červenka. Stejně tak tomu bylo u elitního bezhákového olympijského triatlonu v sobotu, avšak v podání Jana Hradeckého. V neděli náš tým celkové prvenství po několika letech minulo, což bylo výhradně z důvodu nemoci Martina Nováka a tréninkovém výpadku Jakuba Lemberky. Rovněž absentoval Jan Hradecký (pracovní povinnosti) a Michal Háša (účast na světovém poháru v Kvadriatlonu v Berlíně). Tým tak nemohl postavit ani seniorské A družstvo a nakonec ani družstvo B, tak jak tomu bylo loni. Přesto se v klání představilo celkem 7 našich týmů, jenž byly složeny z trenérů, rodičů, bývalých sportovců a současných žákovských a dorosteneckých sportovkyň a sportovců. Směsice to byla parádní a pestrá, takže závod dopadl přesně jak měl - všichni jsme si to pořádně užili a tak to má být!!!Samozřejmě jsme sbírali přes prodloužený závodní víkend řadu individuálních věkových medailí a to jak mezi žáky, tak mezi dorostenci a seniory. Kdo všechno a jak dopadl je vidět ve výsledkových listinách. Vyzdvihovat není nikoho třeba, protože je třeba vyzdvihnout všechny, kteří se zúčastnili. Podali opravdu skvělé výkony a za to jim patří dík.
A jak dopadly naše dva společné závěrečné party večery? Stejně jako závody. Byly super. Jsem si jist, že sezónu každý uzavřel opravdu řádně, takže nastávající pauza všem "bodne".

Fotogalerie ze soboty zde


2.9.2014  |  E.ON triathlon teamPřílohy k článku:

Výsledky páteční sprint
Výsledky nedělních týmů dle kategorií


Zpět na články

Triatlonová sezóna je stále v plném běhu, a to až do posledního závodu Českého poháru, který se uskuteční 19. září ve Zlíně. Tým však již nyní dává pro sezónu 2021, která začne 5. října, k dispozici základní informace k celé této sezóně, protože právě dnes je to přesně měsíc do zahájení a je třeba, aby měl každý informace v dostatečném předstihu. Informace naleznete v přiloženém souboru.
16.9.2020 | více...

Od nadcházejícího ročního tréninkového cyklu 2020/2021 se po avizovaném odchodu (samozřejmě až po této triatlonové sezóně) současného trenéra Michala Háši ujme od 5. října trenérské koordinace a vedení týmu po několikaleté pauze opět Martin Hotový. Martin je držitelem nejvyšší trenérské triatlonové třídy (I. třída). Patnáct let vedl jako hlavní trenér klubu skupiny, ve kterých mnoho sportovců v kategoriích starších žáků, dorostu juniorů a K23 dosáhlo na medailová umístění v ČP, MČR i mezinárodních mistrovství...
22.8.2020 | více...