9.6.2014 - MČR ve středním triatlonu, CZECHMAN

Obrázek
Tuto sobotu se konalo mistrovství ČR v triatlonu na středních tratích. Na start závodu se postavil i náš závodník Honza Hradecký, a jak se nechal slyšet po závodě:"S časy spokojený nejsem, ale celkové umístění mě potěšilo".

Na start závodu se postavilo 520 sportovců, kteří měřili své síly na trati polovičního ironmana (1,9-90-21). Honza si před závodem stanovil první 15ctku a s tím se také opřel hned do plavecké části. Z vody vylézal s minimální ztrátou na 11. místě. Cyklistika se jela ve třech okruzích. Druhý okruh jezdil v početné skupině závodníků pomýšlejících na top 10. Do třetího okruhu cyklistiky musel ale zpomalit. "Nebylo to ono, trochu jsem se trápil a chtěl jsem běžet na hranici možností, což by se mi s tímto tempem na kole nepodařilo, proto jsem musel zvolnit." Na běh vyrážel jako 30. a vidina patnáctky se vzdalovala. "Po 4 kilometrech běhu jsem nabral slušné tempo. Ne teda nic brutálního, ale takové, abych závodníky spíše sbíhal, než byl předbíhán." Konečné tempo běhu bylo stanoveno na 4´17/km, což je daleko za hranicí vysněných cca. 4´-4´05/km, v tom vedru ale celkově časy běhu byly o něco pomalejší.

Závodník E.on TT Tábor nakonec předběhl 10 lidí a jeho výsledek tedy byl 20. místo celkově a v nejobsazenější kategorii do 35 let bral na MČR 6. místo.

Z dalších závodů ČP Hradyho čeká IM v Otrokovicích (3,8-180-42).


9.6.2014  |  E.ON triathlon team


Zpět na články

Od nadcházejícího ročního tréninkového cyklu 2020/2021 se po avizovaném odchodu (samozřejmě až po této triatlonové sezóně) současného trenéra Michala Háši ujme od 5. října trenérské koordinace a vedení týmu po několikaleté pauze opět Martin Hotový. Martin je držitelem nejvyšší trenérské triatlonové třídy (I. třída). Patnáct let vedl jako hlavní trenér klubu skupiny, ve kterých mnoho sportovců v kategoriích starších žáků, dorostu juniorů a K23 dosáhlo na medailová umístění v ČP, MČR i mezinárodních mistrovství...
31.7.2020 | více...

Nedávno skončená série poháru v terénních triatlonech dopadla pro náš tým nečekaným úspěchem. Tým ve složení Vojtěch Vacek, Jan Vosejpka a Tomáš Macháček vybojovali v této soutěži při premiérové účasti hned titul. Individuálního úspěchu jsem se jen těsně nedočkali. Nejblíže k němu měli junioři, čtvrtý Jan Vosejpka a pátý Tomáš Macháček. Vojtěch Vacek v mužích obsadil místo šesté...
19.8.2018 | více...