27.5.2014 - Evropský pohár juniorů Brno

Obrázek
Evropský pohár v Brně, byl jedním z mezinárodních startů, který se v letošním roce konal na území ČR. Počasí navzdory špatné předpovědi bylo solidní, voda v brněnské přehradě se ohřála na dostatečnou teplotu a tak vše proběhlo dle pravidel. Ve studené, ale pravidlům odpovídající vodě, si velmi dobře vedl Lukáš Červenka, který doplaval na čelní pozici celého startovního pole. Se ztrátou 45sec pak vylezl náš Lukáš Zadražil a pohyboval se na úrovní 20 místa. Tomáš Plojhar bohužel nestačil a vylézal se ztrátou přes 1:30min. Na kole se udála pouze jedna zásadní věc, a to ta, že Lukáš Červenka po chybě v depu nestihl první balík a propadl se do druhého. Jinak bylo vše stejné jako po úvodní části. Změny se konaly v části poslední tj. běžecké. Lukáš Červenka a Tomáš Plojhar neměli svůj běžecký den a startovním polem se propadali. Lukáš Zadražil předvedl zatím svůj letošní standard.

Umístění EPJ Brno:
Lukáš Zadražil: 28. místo
Lukáš Červenka: 31. místo
Tomáš Plojhar: 37. místo


28.5.2014  |  E.ON triathlon team


Zpět na články

Triatlonová sezóna je stále v plném běhu, a to až do posledního závodu Českého poháru, který se uskuteční 19. září ve Zlíně. Tým však již nyní dává pro sezónu 2021, která začne 5. října, k dispozici základní informace k celé této sezóně, protože právě dnes je to přesně měsíc do zahájení a je třeba, aby měl každý informace v dostatečném předstihu. Informace naleznete v přiloženém souboru.
16.9.2020 | více...

Od nadcházejícího ročního tréninkového cyklu 2020/2021 se po avizovaném odchodu (samozřejmě až po této triatlonové sezóně) současného trenéra Michala Háši ujme od 5. října trenérské koordinace a vedení týmu po několikaleté pauze opět Martin Hotový. Martin je držitelem nejvyšší trenérské triatlonové třídy (I. třída). Patnáct let vedl jako hlavní trenér klubu skupiny, ve kterých mnoho sportovců v kategoriích starších žáků, dorostu juniorů a K23 dosáhlo na medailová umístění v ČP, MČR i mezinárodních mistrovství...
22.8.2020 | více...