27.5.2014 - Evropský pohár juniorů Brno

Obrázek
Evropský pohár v Brně, byl jedním z mezinárodních startů, který se v letošním roce konal na území ČR. Počasí navzdory špatné předpovědi bylo solidní, voda v brněnské přehradě se ohřála na dostatečnou teplotu a tak vše proběhlo dle pravidel. Ve studené, ale pravidlům odpovídající vodě, si velmi dobře vedl Lukáš Červenka, který doplaval na čelní pozici celého startovního pole. Se ztrátou 45sec pak vylezl náš Lukáš Zadražil a pohyboval se na úrovní 20 místa. Tomáš Plojhar bohužel nestačil a vylézal se ztrátou přes 1:30min. Na kole se udála pouze jedna zásadní věc, a to ta, že Lukáš Červenka po chybě v depu nestihl první balík a propadl se do druhého. Jinak bylo vše stejné jako po úvodní části. Změny se konaly v části poslední tj. běžecké. Lukáš Červenka a Tomáš Plojhar neměli svůj běžecký den a startovním polem se propadali. Lukáš Zadražil předvedl zatím svůj letošní standard.

Umístění EPJ Brno:
Lukáš Zadražil: 28. místo
Lukáš Červenka: 31. místo
Tomáš Plojhar: 37. místo


28.5.2014  |  E.ON triathlon team


Zpět na články

Na odkazu zde je již k dispozici záznam našeho závodu 36. Táborského triatlonu, Evropského Poháru Juniorů, Mistrovství ČR pořízený Českou Televizí..
12.8.2019 | více...

Nedávno skončená série poháru v terénních triatlonech dopadla pro náš tým nečekaným úspěchem. Tým ve složení Vojtěch Vacek, Jan Vosejpka a Tomáš Macháček vybojovali v této soutěži při premiérové účasti hned titul. Individuálního úspěchu jsem se jen těsně nedočkali. Nejblíže k němu měli junioři, čtvrtý Jan Vosejpka a pátý Tomáš Macháček. Vojtěch Vacek v mužích obsadil místo šesté...
19.8.2018 | více...