12.5.2014 - Junior cup Tálín

Obrázek
Tento víkend se naši závodníci zúčastnili dalšího závodu seriálu Junior Cup. Počasí nám přálo, nálada byla také na jedničku, tudíž nám nic nebránilo v získání dalších cenných kovů do sbírky. Každý ze závodníků se se závodem popral, jak nejlíp mohl a to se projevilo hlavně ve skvělých výsledcích. Mezi našimi nejmenšími závoďáky vyhrál Ondra Kozojed, těsně za stupni vítězů doběhl Matěj Homola a na místě sedmém Honzík Zadražil. V kategorii benjamínci 2 si první místo doslova vybojoval Honzík Žirovnický, na kterého o kousek nestačil Jakub Homola. V kategorii nejstarších benjamínků, benjamínci 3, lepšího nenašel Martin Kozojed a na krásném třetím místě závod dokončil Robert Kostlán. A na závěr mezi nejstaršími, už pořádnými borci, zazářili všichni. V mladších žácích se o tři nejlepší místa porvala trojice Michal Macháček (první místo), David Macek (druhé místo) a Petr Červenka (třetí místo), která nikomu nedala šanci na nejcennější kovy. Mezi staršími žáky si s krásným během vybojoval bronzovou medaili Tomáš Macháček. Mezi žačkami se na start postavila jen dvě naše děvčata. V mladších si pro třetí místo doběhla Míša Hořejší a mezi staršími Barča Kostlánová, která si o místo polepšila a byla druhá.
V odpoledních hodinách odstartoval závod dospělých, kterého se zúčastnila z našeho týmu jen Terka Kostlánová, která mezi ženami brala příčku pátou a ve své kategorii se stala neporazitelnou.
Celý závod byl velice úspěšný, ale stále je co trénovat a všichni ještě musíme zamakat. Ať se taky předvedeme na závodech českého poháru.:-)

12.5.2014  |  E.ON triathlon team

Zpět na články

Přípravné zimní kempy jsou již za námi a pomalu vzhlížíme k cílenějším kempům, které již budou zahrnovat i cyklistickou přípravu. Výkonnostní sportovci zamíří na Kanárské Ostrovy, baleárský ostrov Mallorca či do chorvatské Istrie. Následně se rozběhnou přípravné závody a již v měsíci květnu bude startovat sezóna 2024 a to hned Evropským pohárem v italském Caorle (12.5.). Další zahraniční starty, mimo ME a MS, které mají sportovci v plánu jsou Evropské poháry ve Welsu (23.6.) a Holtenu (29.6.) ....
6.2.2024 | více...

V právě končícím týdnu proběhlo první letošní soustředění a to na tradičním místě Šumava - Zadov. Kempu se zúčastnili převážně sportovci Sportovního centra, to jest výkonnostní sportovci. Vedení kempu se ujal Radek Eliáš, který meziklubově s námi intenzivně spolupracuje. Velkou oporu pak měl ve Vojtovi Vackovi.