4.5.2014 - Lukáš Zadražil vítězně na Českém poháru

Obrázek
V posledním závodě Českého poháru v aquatlonu se dnes v Rychnově nad Kněžnou dařilo na jedničku našemu Lukášovi Zadražilovi, který ve své dorostenecké kategorii zvítězil. Předvedený výkon ho i katapultoval na mezinárodní kvalifikační závod do holandského Weertu (17. - 18.5.2014) , kde se bude bojovat o místa na Olympijské hry mládeže, které se uskuteční v srpnu v Číně. Gratulujeme!


4.5.2014  |  E.ON triathlon team


Zpět na články

Triatlonová sezóna je stále v plném běhu, a to až do posledního závodu Českého poháru, který se uskuteční 19. září ve Zlíně. Tým však již nyní dává pro sezónu 2021, která začne 5. října, k dispozici základní informace k celé této sezóně, protože právě dnes je to přesně měsíc do zahájení a je třeba, aby měl každý informace v dostatečném předstihu. Informace naleznete v přiloženém souboru.
16.9.2020 | více...

Od nadcházejícího ročního tréninkového cyklu 2020/2021 se po avizovaném odchodu (samozřejmě až po této triatlonové sezóně) současného trenéra Michala Háši ujme od 5. října trenérské koordinace a vedení týmu po několikaleté pauze opět Martin Hotový. Martin je držitelem nejvyšší trenérské triatlonové třídy (I. třída). Patnáct let vedl jako hlavní trenér klubu skupiny, ve kterých mnoho sportovců v kategoriích starších žáků, dorostu juniorů a K23 dosáhlo na medailová umístění v ČP, MČR i mezinárodních mistrovství...
22.8.2020 | více...