7.4.2014 - Aquatlon Praha a testy SCM

Obrázek
V neděli proběhl závod Českého poháru v Aquatlonu (plavání + běh). Na start se postavilo celkem 241 sportovců, mezi nimiž nechyběla ani naše početná týmová skupina. Aquatlonový závod je velice specifický, neboť obzvláště u mladších kategorií, je vynikajícím doplňkem pro specialisty plavce a triatleti mají v běžecké části co dělat, je vůbec dohnat. Z naší výpravy se nejlépe vedlo a medailové pozice získali: Červenka Lukáš (2. místo-junioři) , Plojhar Tomáš (2. místo-dorostenci), Homola Jakub (2. místo-děti 9let) a Červenková Denisa (3. místo , děti do 11let). Velmi těsně za stupni vítězů zaostala Dianna Třebická (4. místo-dorostenky) a Lukáš Zadražil (4. místo-dorostenky).

Z pohledu trenéra:
Závod jsem sledoval hlavně z pohledu reprezentačního trenéra, protože na něm probíhaly velmi důležité testy výběrů dorostu+juniorů. Rovněž bylo třeba projednat řadu věcí s ostatními trenéry sportovců. Nebyl jsem tak celý den se sportovci plně v kontaktu, ale výkony (starší kategorie), které na sportovištích naši sportovci předvedly, odpovídaly mému očekávání. Mladší kategorie pak měly u sebe své trenéry, Alenu Třebickou, Miroslava Třebického a Jakuba Lemberku. Hodnocení jejich výkonů tak bude patřit přímo jim a zajisté na ně dojde v následujících dnech na tréninku a pak i v podobě článku.

Fotogalerie: zde


7.4.2014  |  E.ON triathlon team


Zpět na články

Na odkazu zde je již k dispozici záznam našeho závodu 36. Táborského triatlonu, Evropského Poháru Juniorů, Mistrovství ČR pořízený Českou Televizí..
12.8.2019 | více...

Nedávno skončená série poháru v terénních triatlonech dopadla pro náš tým nečekaným úspěchem. Tým ve složení Vojtěch Vacek, Jan Vosejpka a Tomáš Macháček vybojovali v této soutěži při premiérové účasti hned titul. Individuálního úspěchu jsem se jen těsně nedočkali. Nejblíže k němu měli junioři, čtvrtý Jan Vosejpka a pátý Tomáš Macháček. Vojtěch Vacek v mužích obsadil místo šesté...
19.8.2018 | více...