13.5. 2007 - 2. Závod Českého poháru v duatlonu - Horní Počernice

Obrázek
Tradiční duatlonovou baštou jsou Horní Počernice. I letos se zde sešla kompletní špička, aby se poprala o body do Českého poháru a v kategorii dorostu i o mistrovský titul...

Jako první se na start postavili benjamínci a po napínavém závodě na třetím místě skončil závodník E.ON Triathlon Teamu Pavel STRAKA.
V kategorii žáků mladších náš tým reprezentovali Jaroslav JELÍNEK, Lukáš KINC a Edita LAUBEROVÁ. A právě Edita se s nástrahami tratě poprala nejlépe a umístila se na 2. místě. Jarda skončil pátý a Lukáš musel kvůli zdravotním problémům po prvním běhu vzdát.
V mistrovském závodě dorostenců jsme měli na startu Ondřeje VOSÁTKU a Marka NOVOTNÉHO. Oba závodníci začali závod opatrně a po prvním běhu byli na 8. resp. 6. místě. Kolo bylo velmi náročné a oba se propadli na konec první desítky. Závěrečný běh se však povedl a pro Marka to znamenalo celkové 4. místo a Ondra skončil sedmý.
V letošní sezóně se duatlonový pohár skládá jen ze dvou závodů a hodnocen je v něm pouze Marek Novotný. Třetí místo z Dobřan a čtvrté z Počernic vyneslo našeho závodníka na celkové 3. místo.
Přejme mu, aby se stejně povedla i sezóna triatlonová.

Zpět na články

Přípravné zimní kempy jsou již za námi a pomalu vzhlížíme k cílenějším kempům, které již budou zahrnovat i cyklistickou přípravu. Výkonnostní sportovci zamíří na Kanárské Ostrovy, baleárský ostrov Mallorca či do chorvatské Istrie. Následně se rozběhnou přípravné závody a již v měsíci květnu bude startovat sezóna 2024 a to hned Evropským pohárem v italském Caorle (12.5.). Další zahraniční starty, mimo ME a MS, které mají sportovci v plánu jsou Evropské poháry ve Welsu (23.6.) a Holtenu (29.6.) ....
6.2.2024 | více...

V právě končícím týdnu proběhlo první letošní soustředění a to na tradičním místě Šumava - Zadov. Kempu se zúčastnili převážně sportovci Sportovního centra, to jest výkonnostní sportovci. Vedení kempu se ujal Radek Eliáš, který meziklubově s námi intenzivně spolupracuje. Velkou oporu pak měl ve Vojtovi Vackovi.