17.6. 2013 - Český pohár v Račicích se výsledkově velmi vydařil

Obrázek
Na třetím dílu Českého poháru v Račicích se našim sportovcům velmi dařilo. Vynikajícím způsobem si vedli David Macek (benjamínci) , Diana Třebická (starší žákyně) , Tomáš Plojhar (starší žák) a Niki Kášková (juniorky). Když ve svých kategoriích s přehledem zvítězili. Medailovou pozici v absolutním pořadí žen vybojovala Hana Kolářová...

V Račicích však nešlo jen o pozice v Českém poháru, ale i o nominační místa na mezinárodní prestižní závody.
Na Závod Olympijských nadějí se nominovali Diana Třebická a Tomáš Plojhar. Lukáš Zadražil, který byl v závodě za nedodržení pravidel diskvalifikován, dostal od reprezentačního trenéra šanci a podívá se na Mistrovství Evropy družstev.

Z dalších výsledků:
7. Pavel Straka (dorost), 5. Barbora Macková (dorostenky), 15. Větrovský Jan (dorost), 6. Čulík Tomáš (junioři), 21. Jakub Lemberka (muži), 8. Vachulková Petra (ženy), 7. Kunclová Tereza (starší žačky)

Záznam ze závodu ČT4 SPORT je k dispozici zde


17.6.2013  |  E.ON triathlon teamPřílohy k článku:

Výsledky


Zpět na články

Triatlonová sezóna je stále v plném běhu, a to až do posledního závodu Českého poháru, který se uskuteční 19. září ve Zlíně. Tým však již nyní dává pro sezónu 2021, která začne 5. října, k dispozici základní informace k celé této sezóně, protože právě dnes je to přesně měsíc do zahájení a je třeba, aby měl každý informace v dostatečném předstihu. Informace naleznete v přiloženém souboru.
16.9.2020 | více...

Od nadcházejícího ročního tréninkového cyklu 2020/2021 se po avizovaném odchodu (samozřejmě až po této triatlonové sezóně) současného trenéra Michala Háši ujme od 5. října trenérské koordinace a vedení týmu po několikaleté pauze opět Martin Hotový. Martin je držitelem nejvyšší trenérské triatlonové třídy (I. třída). Patnáct let vedl jako hlavní trenér klubu skupiny, ve kterých mnoho sportovců v kategoriích starších žáků, dorostu juniorů a K23 dosáhlo na medailová umístění v ČP, MČR i mezinárodních mistrovství...
22.8.2020 | více...