17.6. 2013 - Český pohár v Račicích se výsledkově velmi vydařil

Obrázek
Na třetím dílu Českého poháru v Račicích se našim sportovcům velmi dařilo. Vynikajícím způsobem si vedli David Macek (benjamínci) , Diana Třebická (starší žákyně) , Tomáš Plojhar (starší žák) a Niki Kášková (juniorky). Když ve svých kategoriích s přehledem zvítězili. Medailovou pozici v absolutním pořadí žen vybojovala Hana Kolářová...

V Račicích však nešlo jen o pozice v Českém poháru, ale i o nominační místa na mezinárodní prestižní závody.
Na Závod Olympijských nadějí se nominovali Diana Třebická a Tomáš Plojhar. Lukáš Zadražil, který byl v závodě za nedodržení pravidel diskvalifikován, dostal od reprezentačního trenéra šanci a podívá se na Mistrovství Evropy družstev.

Z dalších výsledků:
7. Pavel Straka (dorost), 5. Barbora Macková (dorostenky), 15. Větrovský Jan (dorost), 6. Čulík Tomáš (junioři), 21. Jakub Lemberka (muži), 8. Vachulková Petra (ženy), 7. Kunclová Tereza (starší žačky)

Záznam ze závodu ČT4 SPORT je k dispozici zde


17.6.2013  |  E.ON triathlon teamPřílohy k článku:

Výsledky


Zpět na články

Na odkazu zde je již k dispozici záznam našeho závodu 36. Táborského triatlonu, Evropského Poháru Juniorů, Mistrovství ČR pořízený Českou Televizí..
12.8.2019 | více...

Nedávno skončená série poháru v terénních triatlonech dopadla pro náš tým nečekaným úspěchem. Tým ve složení Vojtěch Vacek, Jan Vosejpka a Tomáš Macháček vybojovali v této soutěži při premiérové účasti hned titul. Individuálního úspěchu jsem se jen těsně nedočkali. Nejblíže k němu měli junioři, čtvrtý Jan Vosejpka a pátý Tomáš Macháček. Vojtěch Vacek v mužích obsadil místo šesté...
19.8.2018 | více...