26.5. 2013 - JČP v olympijském triatlonu - Putim

Obrázek
Vlivem vody, která zdaleka nedosahovala 16°C se z triatlonu při Jihočeském poháru v Putimi stal pouze duatlon. Po prvním pěti kilometrovém běhu se v předu zformovala silná čtyřčlenná skupina v níž nechyběli závodníci našeho oddílu Michal Háša a Jan Hradecký...

Na kole kvartet skvěle spolupracoval. Do posledního běhu zbylo nejvíce sil skvěle připravenému Honzovi. Michal podtrhl jednoznačný triumf našeho týmu 2. místem.

Oba si tímto vyzkoušeli svou formu před nadcházejícími důležitými starty, které na ně čekají již nadcházející víkend. Honza se chystá na CZECHMANA a Michala čeká SP v kvadriatlonu.


26.5.2013  |  E.ON triathlon teamPřílohy k článku:

Výsledky


Zpět na články

Na odkazu zde je již k dispozici záznam našeho závodu 36. Táborského triatlonu, Evropského Poháru Juniorů, Mistrovství ČR pořízený Českou Televizí..
12.8.2019 | více...

Nedávno skončená série poháru v terénních triatlonech dopadla pro náš tým nečekaným úspěchem. Tým ve složení Vojtěch Vacek, Jan Vosejpka a Tomáš Macháček vybojovali v této soutěži při premiérové účasti hned titul. Individuálního úspěchu jsem se jen těsně nedočkali. Nejblíže k němu měli junioři, čtvrtý Jan Vosejpka a pátý Tomáš Macháček. Vojtěch Vacek v mužích obsadil místo šesté...
19.8.2018 | více...