16.5.2013 - Duatlon Tálín

V sobotu 11.5. se za nepříznivého a deštivého počasí konal druhý závod Junior Cupu v Tálíně a to v duatlonu. Závod byl mistrovstvím kraje a naši závodníci byli vidět v hojném počtu na stupních vítězů. V nejmladší kategorii 6-7 let se na start postavil Ondra Kozojed. Měl úžasný závěrečný běh, kde předbíhal jednoho soupeře za druhým a doběhl na druhý. V kategorii 8-9 let se jeho starší bratr Martin na trati nešetřil a získal mistrovský titul . Kuba Homola se závod od závodu zlepšuje a doběhl na krásném pátém místě. V další kategorii 10-11 let se Michal Macháček od startu prokousával pořadím a závěrečným dobrým během doběhl třetí, Robert Kostlán perfektně zajel cyklistickou část, protnul cílovou pásku jako osmí. Jiří Uhlíř dokončil duatlonový závod jako jedenáctý. V dívkách neměla konkurenci Michala Kincová a v cíli mohla oslavit mistrovský titul. V mladších žácích si Josef Míka vedl zkušeně, využil svých zkušeností a dojel druhý, Tomáš Macháček bral nepopulární bramborovou pozici. V dívčí kategorii byla jen jedna naše závodnice Barbora Kostlánová a stoupla si na bednu jako třetí. V kategorii starší žákyně byli na startu naše dvě závodnice a to Zuzka Uhlířová, která byla druhá, Tereza Kostlánová třetí. Hodnotím tento závod za velice podařený, dva krajské tituly našich závodníků jsou úspěchem . Chtěl bych všem zúčastněným závodníkům poděkovat, vedli si doopravdy v tomto nevlídném počasí výborně. Děkujeme.