23.4.2013 - Duatlon Dubné za naší účasti

Obrázek
V neděli 21.4. byl zahájen další ročník Jihočeského poháru duatlonem v Dubném. Dopoledne absolvovali závod naši starší závodníci. Absolutním vítězem se stal Michal Háša, který své vítězství vybojoval v závěrečném běhu. Špatně se také nevedlo Martinu Korousovi. Celkově sice dokončil čtvrtý, ale ve své kategorii bral bronzovou medaili. Posledním zástupcem v hlavním závodu byl Martin Vítů, který také skončil ve své kategorii na stupních vítězů konkrétně na třetím stupínku.
Odpoledne pokračovali závody při krásném počasí Junior Cupem. Opět byly vidět naše barvy. Sourozenci Korousovi zvítězili ve svých kategoriích především zásluhou výborného běhu. Bráchové Kozojedovi zase stejně obsadili třetí příčku. V kategorii benjamínků ještě závodili Jakub Homola, doběhl na sedmém místě a Natálka Stuchlíková byla druhá. Nejstarší kategorii benjamínků dopadla následně, Michal Macháček byl druhý, Petr Červenka čtvrtý a Robert Kostlán pátý. Barbora Kostlánová vybojovala třetí příčku v mladších žačkách a Michaela Hořejší skončila pátá. Celý závodní den zakončil závod starších žáků. Diana Třebická vystoupila na stupínek nejvyšší a Honza Burgstaller na stupínek druhého místa.
Myslím, že se nám první závod vydařil, všechny závodníky povzbudil a nalil do žil plno odhodlání k dalšímu tréninku a tím navázali na dosažené úspěchy


23.4.2013  |  Miroslav Třebický


Zpět na články

Triatlonová sezóna je stále v plném běhu, a to až do posledního závodu Českého poháru, který se uskuteční 19. září ve Zlíně. Tým však již nyní dává pro sezónu 2021, která začne 5. října, k dispozici základní informace k celé této sezóně, protože právě dnes je to přesně měsíc do zahájení a je třeba, aby měl každý informace v dostatečném předstihu. Informace naleznete v přiloženém souboru.
16.9.2020 | více...

Od nadcházejícího ročního tréninkového cyklu 2020/2021 se po avizovaném odchodu (samozřejmě až po této triatlonové sezóně) současného trenéra Michala Háši ujme od 5. října trenérské koordinace a vedení týmu po několikaleté pauze opět Martin Hotový. Martin je držitelem nejvyšší trenérské triatlonové třídy (I. třída). Patnáct let vedl jako hlavní trenér klubu skupiny, ve kterých mnoho sportovců v kategoriích starších žáků, dorostu juniorů a K23 dosáhlo na medailová umístění v ČP, MČR i mezinárodních mistrovství...
22.8.2020 | více...