23.4.2013 - Duatlon Dubné za naší účasti

Obrázek
V neděli 21.4. byl zahájen další ročník Jihočeského poháru duatlonem v Dubném. Dopoledne absolvovali závod naši starší závodníci. Absolutním vítězem se stal Michal Háša, který své vítězství vybojoval v závěrečném běhu. Špatně se také nevedlo Martinu Korousovi. Celkově sice dokončil čtvrtý, ale ve své kategorii bral bronzovou medaili. Posledním zástupcem v hlavním závodu byl Martin Vítů, který také skončil ve své kategorii na stupních vítězů konkrétně na třetím stupínku.
Odpoledne pokračovali závody při krásném počasí Junior Cupem. Opět byly vidět naše barvy. Sourozenci Korousovi zvítězili ve svých kategoriích především zásluhou výborného běhu. Bráchové Kozojedovi zase stejně obsadili třetí příčku. V kategorii benjamínků ještě závodili Jakub Homola, doběhl na sedmém místě a Natálka Stuchlíková byla druhá. Nejstarší kategorii benjamínků dopadla následně, Michal Macháček byl druhý, Petr Červenka čtvrtý a Robert Kostlán pátý. Barbora Kostlánová vybojovala třetí příčku v mladších žačkách a Michaela Hořejší skončila pátá. Celý závodní den zakončil závod starších žáků. Diana Třebická vystoupila na stupínek nejvyšší a Honza Burgstaller na stupínek druhého místa.
Myslím, že se nám první závod vydařil, všechny závodníky povzbudil a nalil do žil plno odhodlání k dalšímu tréninku a tím navázali na dosažené úspěchy


23.4.2013  |  Miroslav Třebický


Zpět na články

Na odkazu zde je již k dispozici záznam našeho závodu 36. Táborského triatlonu, Evropského Poháru Juniorů, Mistrovství ČR pořízený Českou Televizí..
12.8.2019 | více...

Nedávno skončená série poháru v terénních triatlonech dopadla pro náš tým nečekaným úspěchem. Tým ve složení Vojtěch Vacek, Jan Vosejpka a Tomáš Macháček vybojovali v této soutěži při premiérové účasti hned titul. Individuálního úspěchu jsem se jen těsně nedočkali. Nejblíže k němu měli junioři, čtvrtý Jan Vosejpka a pátý Tomáš Macháček. Vojtěch Vacek v mužích obsadil místo šesté...
19.8.2018 | více...